Op zaterdag 26 april vindt dit jaar Koningsdag plaats in Damsigt. Als een van de laatste Oranje Comités in Voorburg-Leidschendam, hebben wij het bekende programma weer klaar staan.

Als de weergoden ons weer gunstig gezind zijn, liggen de kleedjes al vroeg in de Damsigtstraat & Opwijckstraat.

De officiële start van de Koningsdag Damsigt is altijd de kinder fietsoptocht, onder begeleiding van onze BPT en een draaiorgel.

In de flyer staat de details van alle activiteiten en optredens, verzorgd door onze lokale muziekschool Heroes.

Ook dit jaar hebben we veel financiële sponsors maar ook een kraam vol gesponsorde cadeau’s voor het Rad van Fortuin. Wees dus op tijd, Theo start altijd op tijd met draaien.

Gezocht: Vrijwilligers
We zoeken nog mensen om op de dag zelf te kunnen helpen met op- en afbouwen, een kraam bemannen en allerhande
hand- en spandiensten te verrichten. Je kunt intekenen voor een uur of langer en wordt dan ingedeeld. Zo draag je een
steentje bij aan het succes van de dag. En vele handen maken licht werk. Dus vind je het leuk om hamburgers te grillen,
achter een tap te staan of een uurtje

bij de knutsel workshops te helpen, meld je snel aan op damsigt@hotmail.com

Hieronder ook de Flyer met alle informatie & sponsoren.

Flyer Koningsdag 2025

 Via deze weg een extra bedankje voor alle sponsors! Deze sponsoren maken de dag mogelijk & onvergetelijk!

Tot de 26e

Hartelijke groet,

Oranje Comitee Damsigt